ŻŁOBEK NA POLNEJ

Aktualności

☀️☀️☀️
Przed nami wycieczki i wakacyjne podróże. Dziś tematem naszych zajęć był bezpieczny wypoczynek nad jeziorem, w górach, czy nad morzem. Maluszki wykonały też wakacyjną pracę plastyczną- fantazyjne żaglówki, wyklejane z różnych materiałów.
 

Jeśli zastanawiacie się Państwo jakie pamiątki przywieźć z wakacji, mamy propozycję -poszukajcie z dziećmi płaskich kamieni. Można je znaleźć prawie wszędzie: nad morzem, w rzece czy w jeziorze.
Kamienie posłużą dzieciom  do tworzenia pięknych prac plastycznych.

🍒🍉🍒🍓🍒
Sezon na owoce letnie w pełni. W naszym żłobku zagościły dziś dorodne czereśnie 🍒, które stały się inspiracją do wykonania owocowej biżuterii oraz pięknych, energetycznych prac plastycznych.

 🧩🧩🧩
Uzupełnianie brakujących elementów na obrazkach to doskonały sposób na usprawnianie percepcji wzrokowej i spostrzegawczości dziecka 🧩🧩🧩

 🍐🍐🍐
Wyklejania kulkami z bibuły to bardzo lubiana przez dzieci zabawa sensoryczna, która pobudza wyobraźnię i ćwiczy sprawność rączek.

 
WSZYSTKIM TATUSIOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZYNIA. DUŻO ZDROWIA, RADOŚCI I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI W ŻYCIU 💐💐💐

Dzień Ojca tuż, tuż, a u nas trwają intensywne prace  nad przygotowywaniem upominków dla ukochanych  tatusiów.

 🍦🍋🍨🍓🍦🍉🍦
Utrwalanie kolorów, oraz doskonalenie sprawności manualnej podczas wykonywania kreatywnej pracy plastycznej🍦🍦🍦

 

Tacy mili goście odwiedzili nas przy okazji Dnia Dziecka.
Strażacy z OSP Gołąb 👨‍🚒👨‍🚒👨‍🚒zaprezentowali dzieciom stroje i sprzęt strażacki, którego używają w swojej pracy. Dzieci mogły podziwiać wóz strażacki 🚒🚒🚒 i poczuć się jak prawdziwi strażacy wsiadając do środka.

W Dniu Bociana Białego zabawy muzyczno-ruchowe w żabki i bociana, wspomagajace harmonijny rozwój ruchowy dzieci. Maluszki wykonały też piękne bociany z płatków kosmetycznych.

W małym bukiecie,
majowe kwiatki 
zakwitły wczoraj na Święto Matki.
Majowe kwiatki,
wstążką związane
NIECH STO LAT ŻYJĄ
MAMY KOCHANE ❤❤❤❤❤

 
🌞🪐🪐🪐🌛
Przy okazji Dnia Kosmosu doskonalimy umiejętności tworzenia prac plastycznych z wykorzystaniem różnych materiałów 🚀🛸🚀
 

Dziś ćwiczenia, które stymulują rozwój motoryki małej i  koordynacji wzrokowo- ruchowej. 
Zadaniem dzieci było chwytanie plastikowych nakrętek, używając do tego spinaczy do bielizny i przenoszenie ich do kubeczków.
 

 

Projekt „WSPIERAMY MAMY W GMINACH WIEJSKICH POWIATU PUŁAWSKIEGO”
jest projektem realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020,
Oś priorytetowa: 9. Rynek pracy, Działanie: 9.4 Godzenie życia zawodowego i prywatnego w okresie 1.04.2019r. do 31.08.2021r.